Изнајми автомобил веднаш!


  Современа флота

  Нудиме разновидни, добро одржувани возила за удобни и сигурни транспортни услуги.

  Специјални цени

  Уживајте во ексклузивните цени на квалитетни изнајмени автомобили – специјални цени за буџетско и практично искуство.

  Осигурување

  Сеопфатното осигурително покритие обезбедува изнајмување без грижа - возете со самодоверба и мир на умот.

  Неограничена километража

  Истражувајте без ограничувања - нашата услуга за изнајмување автомобил нуди неограничена километража за вашето беспрекорно патување.

  Безбедни плаќања

  Уживајте во мир со нашите услуги за изнајмување автомобил – безбедни плаќања за трансакции без проблеми.

  Помош при дефект

  Сигурната помош при дефект обезбедува непречено патување - изнајмете автомобил со доверба и удобност.

  Нашите услуги

  Ние нудиме различни автомобили, услуги и партнерства за да ги задоволиме сите ваши потреби за патување.

  Преземање и испорака

  Личен возач

  Планови за гориво

  Навигација

  Зошто да не изберете нас?

  Добијте ја најниската зделка за изнајмување автомобил и искористете ги нашите специјални зделки додека добивате брза и квалитетна услуга. Започнете денес!

  Започнете

  ЗАШТЕДИ НА ВАШЕТО СЛЕДНО ПАТУВАЊЕ

  БЕСПЛАТНО ГОРИВО ЗА НОВИ КЛИЕНТИ

  ЗАДОВОЛСТВО НА КЛИЕНТИТЕ

  Исклучителна услуга и добро одржувани автомобили

  Моето искуство со оваа компанија за рент-а-кар во Охрид, Македонија, беше навистина исклучително. Персоналот не само што беше пријателски настроен, туку и високо професионален, правејќи го целиот процес на изнајмување беспрекорен. Тие одвоија време да ги објаснат сите детали, осигурувајќи дека се чувствувам сигурен за автомобилот и условите за изнајмување.

  Самиот автомобил беше во беспрекорна состојба – чист, добро одржуван и опремен со модерни карактеристики. Имав безгрижно возење во текот на моето патување. Цената беше транспарентна без скриени надоместоци, а вкупната вредност за парите беше одлична. Силно ја препорачувам оваа компанија за нивната врвна услуга и сигурна флота на автомобили.

  Raymond G.

  USA

  Извонредна грижа за клиентите

  Неодамна изнајмив автомобил од оваа компанија за рент а кар при мојата посета на Охрид, Македонија и не можев да бидам позадоволен од услугата. Персоналот беше неверојатно љубезен и отиде над и подалеку за да ги задоволи моите потреби. Тие беа флексибилни со моите времиња на подигање и отпуштање, што го правеше целиот процес удобен за мене.

  Автомобилот што го изнајмив не само што беше чист и добро одржуван, туку и ми беше задоволство да се вози. Стапките беа конкурентни и немаше изненадувања или скриени трошоци. Посветеноста на оваа компанија за задоволство на клиентите навистина ги издвојува. Ако сте во Охрид и ви треба сигурно изнајмување, не гледајте подалеку од оваа фантастична услуга за изнајмување автомобили.

  David F.

  Australia

  Сигурна и доверлива услуга за изнајмување

  Имав фантастично искуство со оваа компанија за рент-а-кар во Охрид, Македонија. Професионалноста на персоналот, заедно со доверливоста на нивните автомобили, го направија моето патување навистина пријатно. Процесот на изнајмување беше брз и тие ги дадоа сите потребни информации за да се чувствувам самоуверено зад воланот.

  Автомобилот беше во одлична состојба и го ценев вниманието за чистотата и одржувањето. Стапките за изнајмување беа правични и немаше скриени трошоци. Силно ја препорачувам оваа компанија на сите кои бараат беспрекорно и доверливо искуство за изнајмување автомобили во Охрид.

  Sara M.

  Serbia

  Изнајмете автомобил сега!

  Конкурентни цени за изнајмување автомобили на широк спектар на квалитетни возила. Започнете сега!

  Како да не најдете

  15ти Корпус, 93б Охрид++389-71-317-100[email protected]